3. 11. 2020

Koupit byt či zařídit dovolenou můžete nyní i v budově Nová Karolina Park

Ostravský administrativní projekt Nová Karolina Park přivítal dva nové nájemce. Jsou jimi cestovní kancelář Čedok a realitní kancelář RE/MAX, které si pronajaly jednotky o shodné velikosti 87 m2, obě v severní části budovy se vstupem z vnitrobloku.

Více informací >
30. 4. 2019

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra i Česká průmyslová zdravotní pojišťovna otevřely své pobočky v budově Nová Karolina Park v Ostravě

Administrativní budova Nová Karolina Park v centru Ostravy rozšířila svou nabídku služeb veřejnosti o dvě nová kontaktní místa českých pojišťoven. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZP MV ČR) si kromě své pobočky, nacházející se na 125 m2 v přízemí u vstupu do vnitrobloku budovy z hlavní ulice 28. října, pronajala i 570 m2 kanceláří. V přízemí severní části budovy směrem k obchodnímu centru otevřela na 68 m2 svou pobočku i Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP).

Více informací >
23. 1. 2019

Nová Karolina Park má nového nájemce – společnost VERIZON

Administrativní budovu Nová Karolina Park v Ostravě si vybrala společnost Verizon Czech s.r.o. jako sídlo svého týmu pro podporu globální společnosti Verizon Enterprise Solutions – podniková řešení. Firma využívá 2 900 m2 v 6. nadzemním podlaží severní a jižní části budovy pro své kanceláře, relaxační plochy a další zázemí. Nová Karolina Park má volných posledních 3 700 m2 kancelářských ploch a retailovou jednotku v přízemí o rozloze 86 m2.

Více informací >
5. 3. 2018

Nová Karolina Park nabízí posledních 4 000 m2 prvotřídních kancelářských ploch

Nová Karolina Park, výjimečná administrativní budova společnosti PASSERINVEST GROUP, se nachází na strategicky výhodném místě v samém srdci Ostravy. Nadčasové a variabilní prostory v 6 nadzemních podlažích odpovídají široké škále potřeb nájemců a zaručují jim tak vytvoření pracovního prostředí, které plně odpovídá know-how jejich společnosti. Mezi nájemce využívající kancelářské plochy patří významné společnosti jako např. Česká spořitelna, ABB, Stora Enso či UniCredit Bank. Přízemí budovy je určeno pro retailové jednotky, které jsou již plně obsazeny. Nachází se zde restaurace, kavárna, pobočky bank, lékárna či výdejny a showroomy e-shopů Notino a Zoot, jediné v Ostravě. V těsné blízkosti budovy se nachází velké obchodní centrum s veškerou nabídkou dalších obchodů a služeb.

Více informací >
10. 11. 2017

Nová Karolina Park součástí festivalu Kukačka

Nelze si nepovšimnout světelného objektu, který je součástí vnitrobloku našeho projektu od začátku října. Instalace umělecké dvojice Adama Stanka a Heleny Sequens s názvem „Za humny“ s podtitulem „Je to má vina“ je jedním z několika výtvarných děl, která jsou vystavena na různých místech Ostravy v rámci 7. ročníku festivalu umění ve veřejném prostoru Kukačka, který pořádá Fakulta umění Ostravské univerzity. Výtvarné ztvárnění pohledu autorů nejen na současnou morální situaci si můžete prohlédnout do 12. listopadu 2017.

Více informací >
1. 8. 2017

Nová Karolina Park má výdejnu radosti ZOOT

Nová Karolina Park, administrativní budova předního českého developera a investora společnosti PASSERINVEST GROUP, dnes přivítala mezi své retailové nájemce první ostravskou výdejnu radosti internetového obchodu ZOOT. Svou pobočku o rozloze 87 m2 ZOOT slavnostně otevřel v průchozím vnitrobloku severní části budovy. Ostravští módní nadšenci si tak mohou pohodlně a jednoduše své vybrané kousky vyzkoušet ve výdejně a odnést si domů jen ty, které jim opravdu padnou. V blízké době zde bude otevřeno i kadeřnictví a nehtové studio. Aktuálně jsou tedy v Nová Karolina Park zcela pronajaty všechny obchodní jednotky.

Více informací >
14. 6. 2017

V NOVÉ KAROLINĚ PARK SE SNÍDALO S ANTONÍNEM PANENKOU A KAROLEM DOBIAŠEM

Společnost PASSERINVEST GROUP jedno květnové středeční ráno příjemně překvapila nájemce a zaměstnance budovy Nová Karolina Park, svého administrativního projektu v centru Ostravy. Na recepcích obou částí budovy pro ně byla připravena snídaně v podobě domácích moravských koláčků a obložených croissantů, káva i čaj a malé překvapení. Tím byly fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiaš, kteří rozdávali autogramy nejen na podpisové kartičky, ale i dresy nebo plakáty, fotili se se zájemci a živě diskutovali s přicházejícími.

Více informací >
25. 5. 2017

NOVÁ KAROLÍNA PARK MÁ OBSAZENÉ DALŠÍ PROSTORY

Administrativní projekt Nová Karolina Park v Ostravě rozšířil své portfolio nájemců o IT centrum Stora Enso - SDCC Ostrava (Software Development Competence Center), Y Soft Corporation, a.s., která poskytuje řešení pro správu tisku a digitalizaci. Stora Enso umístila do celého pátého nadzemního podlaží jižní části budovy, na více než 2 500 m2, své strategické centrum služeb pro vývoj a údržbu IT systémů pro všechny světové pobočky své společnosti. Y Soft Corporation obsadila 690 m2 administrativních ploch, kde zřídila své vývojové centrum a centrum zákaznické podpory. V letošním roce zde navíc expandovala UniCredit Bank a společnost ABB.

Více informací >
14. 10. 2016

NOVÁ KAROLINA PARK HLÁSÍ NOVÉ NÁJEMCE

Nová Karolina Park v Ostravě pronajala dalších 519 m2 retailových ploch. Novými nájemci jsou česká těžební společnost MND, Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo a dále pak výdejna parfumérie a kosmetiky Parfums.cz a obchod s biopotravinami a zdravou stravou Country Life.

Více informací >
28. 7. 2016

Nová Karolina Park má další nové nájemce

Nová Karolina Park v Ostravě pronajala v letošním roce dalších 923 m2 kancelářských a 185 m2 retailových ploch. Mezi nové nájemce přivítala klinické centrum biologické léčby – společnost CCBR, dále DIRECT pojišťovnu a raw a veganskou restauraci LovingRaw Restaurant – Café.

Více informací >
6. 5. 2016

Administrativní budova Nová Karolina Park má svou KnihoBudku

Nová Karolina Park v Ostravě otevřela ve svém atriu malou veřejnou knihovnu, tzv. KnihoBudku, která vznikla ze staré telefonní budky. Lidé si tu mohou knihy bezplatně vypůjčit, vyměnit nebo se jen tak začíst při relaxaci nebo čekání v některé z místních kaváren či restaurací. Slavnostní otevření KnihoBudky v centru Ostravy se uskutečnilo 4. května za účasti fotbalových legend Antonína Panenky a Karola Dobiaše.

Více informací >
8. 2. 2016

SPOLUPRÁCE MĚSTSKÉHO OBVODU MORAVSKÁ OSTRAVA A PŘÍVOZ A DEVELOPERA PASSERINVEST GROUP BYLA ÚSPĚŠNĚ ZAVRŠENA

Přední česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP završila úspěšnou a příkladnou spolupráci s městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz. Na základě uplatněné opce ostravská radnice přednostně odkoupila historickou budovu, ve které úřad městského obvodu sídlí. Společnost PASSERINVEST GROUP opět potvrdila, že podnikání v České republice je možné korektní cestou, dle pravidel a bez jakýchkoliv vlivů či korupčního jednání.

Více informací >
24. 11. 2015

MEGAPIXEL otevřel prodejnu v budově Nová Karolina Park

Společnost MEGAPIXEL s.r.o., otevřela v polovině listopadu svou ostravskou pobočku na nové adrese, v budově Nová Karolina Park v centru Ostravy. V přízemí budovy, přímo u tramvajové zastávky Karolina na hlavní ostravské třídě 28. října, naleznou zákazníci na 133 m2 široký sortiment digitálních fotoaparátů, videokamer a příslušenství, profesní poradenství i servisní služby.

Více informací >
30. 9. 2015

Setkání primátora města Ostravy s investory v projektu Nová Karolina Park

Budova Nová Karolina Park se stala místem setkání a diskuze ostravského primátora Tomáše Macury s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP, a.s., a se zástupci společností ABB s.r.o. a AXA Assistance CZ, s.r.o. Setkání upevnilo a rozšířilo vzájemnou spolupráci mezi vedením města a společnostmi působícími v Ostravě.

Více informací >
10. 9. 2015

Nová Karolina Park přivítala členy ostravských Rotary klubů

V prostorách administrativní budovy Nová Karolina Park v Ostravě se uskutečnilo setkání členů Rotary klubů se známým českým developerem Radimem Passerem. Neformálního setkání spojeného s prohlídkou a představením projektu Nová Karolina Park v centru Ostravy se zúčastnilo celkem 20 hostů, kteří měli možnost si nejenom prohlédnout nové prostory administrativního objektu, ale zapojit se i do zajímavé diskuze.

Více informací >
31. 3. 2015

Samoobslužná restaurace v budově Nová Karolina Park otevřena

Nová Karolina Park nově nabízí jak svým nájemcům, tak i veřejnosti možnost stravování v samoobslužné restauraci. Od pondělí 30. 3. 2015 si tak mohou zájemci zajít na snídani, oběd či svačinu do Restaurace Nová Karolina Park v centru Ostravy, která bude otevřena od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 15:00 hodin.

Více informací >
15. 12. 2014

Značková prodejna hodinek PRIM v budově Nová Karolina Park

Největší značková prodejna PRIM Manufacture 1949 v České republice byla ve čtvrtek 11. prosince slavnostně otevřena v budově Nová Karolina Park v centru Ostravy. V přízemí budovy na ploše 64 m2 směřované na pěší zónu si tak budou moci zákazníci prohlédnout a nakoupit sortiment dnes již tradiční české značky PRIM.

Více informací >
7. 5. 2014

Do budovy Nová Karolina Park v Ostravě se stěhuje další nájemce – společnost AXA Assistance

Nová Karolina Park, architektonicky výjimečná moderní budova tvořící pomyslnou vstupní bránu do nově urbanizovaného území Nová Karolina v centru Ostravy, přivítá v květnu dalšího nového nájemce! Stane se jím společnost AXA Assistance, člen světové finanční skupiny AXA.

Více informací >
26. 2. 2014

UniCredit Bank a UniCredit Leasing - noví nájemci administrativního objektu Nová Karolina Park

Moderní administrativní objekt Nová Karolina Park, který je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu Nová Karolina v Ostravě, získal další nájemce. Stali se jimi UniCredit Bank společně s UniCredit Leasing, kteří zde budou mít své pobočky.

Více informací >
9. 1. 2014

Do budovy Nová Karolina Park se bude stěhovat další nájemce - společnost ABB

Moderní administrativní objekt Nová Karolina Park je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v blízkosti Masarykova náměstí v centru města Ostravy pod názvem Nová Karolina. Developerem projektu Nová Karolina Park je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Celý projekt se rozkládá na 32 hektarech plochy a nabízí nejenom obchodní a zábavní centrum, ale i moderní kanceláře a nové byty.

Více informací >
21. 11. 2013

Nová Karolina má nového nájemce - Českou spořitelnou

Administrativní objekt Nová Karolina Park, jehož developerem je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic, je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v centru Ostravy pod názvem Nová Karolina. Celý projekt, vyrůstající ve čtyřech etapách v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí, se rozprostírá na 32 hektarech plochy a po svém dokončení nabídne jak moderní kanceláře, tak obchodní a zábavní centrum a nové byty.

Více informací >
18. 6. 2013

Projekt Nová Karolina Park získal hlavní cenu v soutěži Stavba Moravskoslezského kraje 2012

V pondělí 17. června 2013 proběhlo v budově Janáčkovy konzervatoře v Ostravě vyhlášení výsledků již 7. ročníku soutěže Stavba Moravskoslezského kraje 2012. Hlavní cenu v kategorii „Stavby občanské vybavenosti – novostavby“ získal ostravský projekt Nová Karolina Park, jehož developerem je společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. Vyhlašovateli soutěže jsou Svaz podnikatelů ve Stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Obec architektů a Moravskoslezský kraj.

Více informací >