24. 11. 2015

MEGAPIXEL otevřel prodejnu v budově Nová Karolina Park

Společnost MEGAPIXEL s.r.o., otevřela v polovině listopadu svou ostravskou pobočku na nové adrese, v budově Nová Karolina Park v centru Ostravy. V přízemí budovy, přímo u tramvajové zastávky Karolina na hlavní ostravské třídě 28. října, naleznou zákazníci na 133 m2 široký sortiment digitálních fotoaparátů, videokamer a příslušenství, profesní poradenství i servisní služby.

Nová Karolina Park, architektonicky zajímavá administrativní budova, nabízí kromě kancelářských prostor také obchodní prostory v atraktivní lokalitě nově urbanizovaného území Ostravy. Pro společnost MEGAPIXEL s.r.o., byla při rozhodování o novém sídle prodejny důležitá dopravní dostupnost a umístění pobočky přímo v centru města.

Prostor v Nová Karolina Park plně vyhověl našim potřebám. Hledali jsme více metrů čtverečních pro realizaci nového prodejního konceptu a zároveň jsme preferovali lokalitu v blízkosti naší původní prodejny. V Nová Karolina Park jsme nalezli místo s výbornou viditelností a vyšší přirozenou návštěvností. Otevřeno budeme mít ve všední dny od 9:00 do 19:00 hod a v sobotu od 9:00 do 12:00 hod,“ komentoval otevření prodejny MEGAPIXEL v Nova Karolina Park Ota Kaláb, provozní ředitel společnosti MEGAPIXEL s.r.o. 

 

MEGAPIXEL s.r.o. se digitální fotografií zabývá již od roku 2001. Je jedním z předních českých prodejců v tomto odvětví a snaží se o rozšíření povědomí o digitální fotografii nejen prostřednictvím prodeje té nejšpičkovější kvality, ale i poradenstvím a pořádáním workshopů či kurzů pro amatérské i profesionální fotografy. V rámci svých služeb nabízí kompletní servis, možnost pronájmu plně vybaveného ateliéru, půjčovnu, tisk fotografií a bazarový prodej.

 

Administrativní budova Nová Karolina Park nabízí 24 724 m2 kancelářských ploch a 3 824 m2 obchodních ploch, které jsou z více než 70 % obsazeny. V administrativní části Sídlí například společnosti NESS, Česká spořitelna, UniCredit Bank, UniCredit Leasing, ABB ČR či AXA ASSISTANCE. V obchodní části v přízemí budovy se nachází lékárna, květinářství nebo prodejna hodinek PRIM. Své pobočky zde také otevřely banky jako Česká spořitelna, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Kristýna Samková, Marketing manager PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: kristyna.samkova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz   www.novakarolinapark.cz

 

Ing. Marcela Štefcová Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125, Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Zpět na přehled