15. 12. 2014

Značková prodejna hodinek PRIM v budově Nová Karolina Park

Největší značková prodejna PRIM Manufacture 1949 v České republice byla ve čtvrtek 11. prosince slavnostně otevřena v budově Nová Karolina Park v centru Ostravy. V přízemí budovy na ploše 64 m2 směřované na pěší zónu si tak budou moci zákazníci prohlédnout a nakoupit sortiment dnes již tradiční české značky PRIM.

Nová Karolina Park, architektonicky zajímavá administrativní budova, nabízí kromě kancelářských prostor také obchodní prostory v atraktivní lokalitě nově urbanizovaného území Ostravy. Společnost ELTON hodinářská a její dceřiná společnost H&H hodinářská - výrobci tradiční značky PRIM - využily možnost propojení výjimečných hodinek s výjimečnou budovou v lákavé lokalitě. Při slavnostním otevření prodejny představily obě společnosti exklusivní limitovanou edici SPARTAK 60 L.E. a kompletní sortiment náramkových hodinek společnosti ELTON hodinářská.

 

„Naše hodinky jsou považovány za rodinné stříbro České republiky, mají šedesátiletou tradici a jméno PRIM je spojováno s kvalitou, spolehlivostí a odolností. Tyto atributy byly pro nás měřítkem při hledání prostor pro naši novou reprezentační prodejnu. Zvolili jsme Ostravu a naše volba - Nová Karolina Park - byla pak nasnadě. Věřím, že kombinace výborné lokality, unikátní budovy a exklusivních hodinek uspokojí individuální přání všech našich zákazníků," komentoval otevření prodejny PRIM v budově Nová Karolina Park v Ostravě Aleš Fleischmann, výkonný ředitel a člen představenstva ELTON hodinářská, a. s.

 

Administrativní budova Nová Karolina Park nabízí 24 600 m2 kancelářských ploch a 3 700 m2 obchodních ploch, které jsou téměř z 50 % obsazeny a sídlí zde společnosti NESS, Česká spořitelna, UniCredit Bank, UniCredit Leasing, ABB ČR či AXA ASSISTANCE a v obchodní části v přízemí budovy se nacházejí prodejny a služby dostupné z okolních ulic i veřejně přístupného rozlehlého atria budovy.

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

 

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz,

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

O budově a developerovi

Administrativní objekt Nová Karolina Park je citlivě umístěn v nově urbanizovaném území Ostravy v blízkosti Masarykova náměstí a tvoří pomyslnou vstupní bránu směrem od historického jádra města. Developerem projektu je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Architektonický návrh projektu vzešel z dílny CMC architects od autorů Víta Másla a Davida R. Chisholma. Celý projekt nabízí v šesti nadzemních podlažích téměř     24 600 m2 prvotřídních kancelářských ploch. Ty jsou v přízemí doplněny o 3 700 m2 ploch vhodných pro obchody, služby i gastronomii.  V podzemním podlaží se nachází 280 parkovacích míst určených pro uživatele budovy. Nová Karolina Park je certifikována jako zelená budova dle BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Britský certifikát BREEAM patří k prestižním metodikám certifikace zelených budov v Evropě.

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 - Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.  

 

O společnost ELTON hodinářská, a. s.

ELTON hodinářská, a. s., z Nového Města nad Metují, jediný český výrobce tradiční značky PRIM, je ryze česká soukromá firma, která je zakladatelem a zároveň jediným nositelem více než šedesáti pěti let tradice výroby náramkových hodinek v České republice. Současná výroba navazuje na bohatou historickou tradici, rozvinula ji a obohatila o zcela nové přístupy ve vztahu k zákazníkovi. Společnost se dnes zaměřuje zejména na mechanické hodinky, vyrobené na zakázku, přímo dle individuálních přání každého zákazníka. Zákazník jako budoucí majitel hodinek dostává ten nejširší prostor k tomu, aby určil konečnou podobu svých hodinek.

Zpět na přehled