21. 11. 2013

Nová Karolina má nového nájemce - Českou spořitelnou

Administrativní objekt Nová Karolina Park, jehož developerem je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic, je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v centru Ostravy pod názvem Nová Karolina. Celý projekt, vyrůstající ve čtyřech etapách v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí, se rozprostírá na 32 hektarech plochy a po svém dokončení nabídne jak moderní kanceláře, tak obchodní a zábavní centrum a nové byty.

Administrativní projekt Nová Karolina Park, tvořící pomyslnou bránu do celého areálu, který byl dokončen na počátku letošního roku, se již zanedlouho zaplní dalšími novými nájemci. V těchto dnech byla totiž podepsána nájemní smlouva s významným nájemcem - společností Česká spořitelna. Ta zde bude mít na celkové ploše přesahující 3 600 metrů čtverečních nejenom kanceláře, ale i pobočku situovanou do prvního nadzemního podlaží.

 

Jsme potěšeni, že se nájemcem Nové Karoliny Park stal významný bankovní dům a věříme, že nové kanceláře i koncept celého projektu splní veškerá očekávání," uvedl Radim Passer, předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP.

 

„Nová Karolina je unikátní projekt, ve kterém očekáváme velkou koncentraci klientů z řad soukromých osob i z řad významných podnikatelů našeho regionu. A na takovém místě by rozhodně neměla chybět pobočka České spořitelny, proto jsme rádi, že zde můžeme být a nabídnout své služby všem našim stávajícím i budoucím klientům," uvedl Roman Bigaj, regionální ředitel pobočkové sítě České spořitelny.

 

Nový nájemce se do svých kanceláří v budově  Nová Karolina Park začne stěhovat na jaře příštího roku.

 

 

 

Více informací Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

 

E-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz

 

Zpět na přehled