1. 8. 2017

Nová Karolina Park má výdejnu radosti ZOOT

Nová Karolina Park, administrativní budova dnes přivítala mezi své retailové nájemce první ostravskou výdejnu radosti internetového obchodu ZOOT. Svou pobočku o rozloze 87 m2 ZOOT slavnostně otevřel v průchozím vnitrobloku severní části budovy. Ostravští módní nadšenci si tak mohou pohodlně a jednoduše své vybrané kousky vyzkoušet ve výdejně a odnést si domů jen ty, které jim opravdu padnou. V blízké době zde bude otevřeno i kadeřnictví a nehtové studio. Aktuálně jsou tedy v Nová Karolina Park zcela pronajaty všechny obchodní jednotky.

Lokalitu nové ostravské výdejny ZOOT jsme vybrali kvůli unikátní pozici v centru milionové aglomerace. Nová Karolina Park je vedle historického centra, obchodního centra a v blízkosti autobusového a vlakového nádraží i v blízkosti kulturního dění v Ostravě. Nová Karolina Park je architektonicky zajímavá, má působivý design a krásné atrium s vodotrysky je to místo, kam lidé rádi chodí. Chtěli jsme tu být také, abychom zákazníkům byli po ruce a v hezkém místě.“ komentuje Jana Zbořilová, Expansion Manager Zoot a.s.

 

Nová Karolina Park spojuje historické centrum s moderní části města Ostravy. Je situována na strategickém místě na hlavní ostravské třídě 28. října s tramvajovou zastávkou přímo před budovou. 

 

Zpět na přehled