5. 3. 2018

Nová Karolina Park nabízí posledních 4 000 m2 prvotřídních kancelářských ploch

Nová Karolina Park, výjimečná administrativní budova se nachází na strategicky výhodném místě v samém srdci Ostravy. Nadčasové a variabilní prostory v 6 nadzemních podlažích odpovídají široké škále potřeb nájemců a zaručují jim tak vytvoření pracovního prostředí, které plně odpovídá know-how jejich společnosti. Mezi nájemce využívající kancelářské plochy patří významné společnosti jako např. Česká spořitelna, ABB, Stora Enso či UniCredit Bank. Přízemí budovy je určeno pro retailové jednotky, které jsou již plně obsazeny. Nachází se zde restaurace, kavárna, pobočky bank, lékárna či výdejny a showroomy e-shopů Notino a Zoot, jediné v Ostravě. V těsné blízkosti budovy se nachází velké obchodní centrum s veškerou nabídkou dalších obchodů a služeb.

Nová Karolina Park pomyslně propojuje historickou část Ostravy s nově urbanizovaným územím. Budova je situována u hlavní ostravské třídy 28. října přímo u tramvajové zastávky Karolina a v blízkosti železniční zastávky Ostrava-Stodolní či Ostrava střed. Nedaleko je i nájezd na dálnici D1, je tedy dobře dostupná osobním automobilem. Budova má v podzemním podlaží 279 parkovacích stání pro nájemce i jejich hosty.

Díky unikátnímu architektonickému řešení zde vzniklo přirozené klidné atrium se zelení a posezením, které nabízí příjemnou relaxaci pro neformální schůzku mimo kancelář či krátkou pauzu během pracovního dne. Budova je certifikována podle BREEAM.

 

 

Zpět na přehled