21. 11. 2013

Nová Karolina má nového nájemce - Českou spořitelnou

Administrativní objekt Nová Karolina Park, je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v centru Ostravy pod názvem Nová Karolina. Celý projekt, vyrůstající ve čtyřech etapách v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí, se rozprostírá na 32 hektarech plochy a po svém dokončení nabídne jak moderní kanceláře, tak obchodní a zábavní centrum a nové byty.

Administrativní projekt Nová Karolina Park, tvořící pomyslnou bránu do celého areálu, který byl dokončen na počátku letošního roku, se již zanedlouho zaplní dalšími novými nájemci. V těchto dnech byla totiž podepsána nájemní smlouva s významným nájemcem - společností Česká spořitelna. Ta zde bude mít na celkové ploše přesahující 3 600 metrů čtverečních nejenom kanceláře, ale i pobočku situovanou do prvního nadzemního podlaží.

 

„Nová Karolina je unikátní projekt, ve kterém očekáváme velkou koncentraci klientů z řad soukromých osob i z řad významných podnikatelů našeho regionu. A na takovém místě by rozhodně neměla chybět pobočka České spořitelny, proto jsme rádi, že zde můžeme být a nabídnout své služby všem našim stávajícím i budoucím klientům," uvedl Roman Bigaj, regionální ředitel pobočkové sítě České spořitelny.

 

 

Zpět na přehled